INŻYNIERIA, TECHNOLOGIA, INNOWACJA.

Co nas motywuje do codziennej pracy?

Filozofia oparta na 5 filarach:

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy mają odwagę oraz, przede wszystkim, wiedzę i doświadczenie by podejmować się realizacji niebanalnych projektów dla nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

W oparciu o wiedzę i doświadczenie z dziedziny chemii, materiałoznawstwa, technologii oraz inżynierii budownictwa, tworzymy, rozwijamy i udoskonalamy techniki aplikacji, a także same materiały. Wszystko po to, by spełnić najbardziej wyrafinowane oczekiwania naszych klientów.

Przez wiele lat z powodzeniem zajmowaliśmy się renowacją i zabezpieczaniem wszelkiego rodzaju powierzchni. Zaufały nam największe Firmy i Salony w Polsce oraz wielu Klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz dołączenie do zacnego grona Klientów zadowolonych ze współpracy nami.

PRODUKCJA

MIKROBET sprzedaje i pracuje wyłącznie na systemach własnej produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować nie tylko jakość produkcji, ale także oferować naszym klientom to, co najlepsze.

SPRZEDAŻ

Obecna sieć sprzedaży produktów MIKROBET obejmuje całą Polskę. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów.

WYKONAWSTWO

Jesteśmy zaawansowanymi specjalistami zajmującymi się aplikacją mikrocementu. Nasz profesjonalizm odzwierciedla wiele wykonanych projektów dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

SZKOLENIA

Ostateczne wyniki zastosowania naszych produktów są dla nas bardzo ważne. Dlatego oferujemy certyfikowane szkolenia teoretyczno-praktyczne.

BADANIA I ROZWÓJ

Dzięki ciągłym wysiłkom udało nam się stworzyć produkty spełniające najbardziej wymagające normy budowlane. Ciągle się udoskonalamy i dążymy do absolutnej perfekcji.